Antika Eşya Alanlar Antika Ekspertiz Antika Alanlar Antika Alanlar

BETON DİREKLİ TEL ÇİT

Beton Direkli Tel Çit; kullanım alanı çok geniş olması, uygulandığı alanda tam güvenliğin sağlanması, her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahip olması, her türlü hava koşullarına dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu ile oldukça tercih edilmektedir.Daha çok boş arsalar, hava alanları ve askeri sınırların çevre güvenliğinde kullanılan amacı, sahip olunan sınırları belirlerken etkili de bir çevre güvenliği de sağlamak olan beton direkli tel çitler, en çok tercih edilen tel bariyer sistemleridir.

Üç metre aralıklar ile açılan ve içerisine beton dökülen çukurlara dikilen direklerin üzerine, sıcak daldırmaz galvanizli ya da pvc kaplı tel örgüler çekilerek uygulanan sistem, daha dayanıklı olması için belirli aralıklarla çift taraflı payandalar ile sabitlenir. Direklerin uzun ömürlü olması, olumsuz hava şartlarına karşı direnç göstermesi için hazır beton karışımının daha uygun olduğu beton çit direkleri, içerisine yerleştirilen demir çubuk ve etriyeler ile daha verimli hale getirilir.
Alanındaki birikimini beton direk ve beton direkli tel çit'e de yansıtmış, beton direkli tel çit imalatında sektöründe öncü kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır.

Beton Direkli Tel Çit Kullanım Alanları

• Park ve bahçeler
• Yol kenarları
• Siteler
• Villalar
• Sanayi bölgeleri

TOP
WhatsApp chat
ümraniye escort